Mesaj gönder
aboutus

Top Beauty Equipment Co., Ltd

Top Beauty Equipment Co., Ltd Top Beauty Equipment Co., Ltd Top Beauty Equipment Co., Ltd Top Beauty Equipment Co., Ltd Top Beauty Equipment Co., Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: MBS
No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 250-300
Yıl kurulan: 2012
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

Top Beauty, Çin'deki estetik ve fiziksel makinenin lider üreticisidir.

Ana Tedarik EMSCULPT, 5D HIFU, Tecar RF, Shockwave, Velashape, yüz germe, vücut zayıflama, vücut ağrı kesici için kullanılan vb makine.

 

ürün geliştirme ve tasarıma, kalite kontrolüne odaklanan mükemmel ekiplerimiz (klinik deney güzellik uzmanı ekibi; yaratıcı ve Olgun tasarımcı ve mühendis ekibi, Profesyonel ve sabırlı Satış ekibi;) var;Müşteriye yüksek memnuniyet hizmeti sunmak, bu nedenle müşterilerimiz arasında iyi bir üne sahibiz.

 

Pazar araştırması ve taleplerine göre, makine için yeni ve benzersiz bir görünüm tasarlıyor ve en yeni teknolojiyi geliştiriyoruz.

 

Makinemiz CE, ROHS sertifikası sunar ve makinemiz görünüm tasarım patentine sahiptir.

 

Satışların makineyi müşteriye daha iyi tanıtması ve müşterinin makinenin sorusuna cevap vermesi için yeni gelen makinenin tüm detayları ve çalışması hakkında satış elemanını eğiteceğiz.

 

En İyi Güzellik amacı: Kaliteyle değeri artırmak;müşteriler için değer yaratın.

 

En İyi Güzellik'i Seçin en iyi seçimdir, Güzellik makinesine herhangi bir ihtiyaç, Tereddüt etmeden bizimle iletişime geçin

Hizmet

Profesyonel OEM ve ODM hizmeti sunuyoruz. özel logo ve makinenin görünümünü yaptı. Fikirlerinizi bize bildirin, iyi bir iş yapabiliriz.

Ekibimiz

Ustalık, sabırlı ve özenli satış ekibi ile üretim ekibi, hizmet ve ürün için müşteriden% 98 yüksek memnuniyet

İletişim bilgileri